Lubuskie Winobranie 2019

Zapraszamy do Zielonej Góry na wielkie święto wina. W Winiarskim Miasteczku - w specjalnie wydzielonej strefie, winiarze z całego regionu w maleńkich, drewnianych domkach prezentują swoje wyroby. Będzie czas na wizytę w Winnicy, połączone ze zwiedzaniem i degustacją.

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. prowadzi lecznictwo uzdrowiskowe w formie: szpitali uzdrowiskowych dla dorosłych i dzieci, sanatoriów, leczenia ambulatoryjnego. Posiadamy zakłady lecznictwa uzdrowiskowego - dwa zakłady przyrodolecznicze, przychodnię uzdrowiskową. Leczymy w naszych obiektach zarówno dorosłych jak i dzieci (3 - 16 lat).

Foka szara

Komu z Was udało się spotkać Fokę Szarą? Pamiętajcie, ze należy jej się przyglądać z daleka a w razie potrzeby poinformować Niebieski Patrol WWF.

Praca w LOT Regionu Kołobrzeg

Lokalna Organizacja Turystyczna "Regionu Kołobrzeg" poszukuje osoby na stanowisko - pracownik Punktu Informacji Turystycznej w Kołobrzegu. Poniżej przedstawiamy oczekiwania i ofertę.

Aktualnie trwają prac e nad budowa nowej strony internetowej Lokalnej Organizacji Turystycznej Regionu Kołobrzeg. Serdecznie zapraszamy już wkrótce.

Nasi Partnerzy

ForumLOT.pl

Kontakt

Dyrektor: Bartosz Dobrzyński
e-mail: b.dobrzynski@lotkolobrzeg.pl
Komórka: +48 795 055 575

Adres do korespondencji:
ul. Dworcowa 1 | 78-100 Kołobrzeg

turystyka@home.pl

www.lotkolobrzeg.pl

+ 48 94 35 279 39

 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco!

plcsenderu